EĞİTİM POLİTİKAMIZ


Gerçek kurtuluş ancak cehaletin ortadan kaldırılmasıyla olur. Cehalet kaldırılmadıkça toplum yerinde kalıyor demektir, yerinde duran bir şey ise geriye gidiyor demektir.”

Mustafa Kemal Atatürk


Burak Sancar Sanat Merkezi, geleceğin mutlu bireylerini yetiştirmeyi amaç edinen bir sanat merkezidir. .
Geleceğin bireyleri, sadece akademik başarılarıyla değil, sanat zevki ve bilgisiyle de fark yaratan insanlar olacaktır.
Bu anlayış ışığında çağdaş öğretim yöntem ve tekniklerini kullanarak 20 yıllık deneyimi 7’den 70’e herkesle paylaşmayı amaç edinen bizler, Ankara, Kızılay’daki merkezimizde öğretim faaliyetlerini sürdürmekteyiz.
Dersler genel olarak haftada bir gün bir ders saati (50 dk.) şeklinde işlenir. Kurslara 4 haftalık periyodlarla katılabilirsiniz. Öğrencinin isteğine göre haftalık ders saatini artırmak mümkündür. Eğer isterseniz 10 ay süren 40 saatlik programlara katılarak da daha avantajlı paketlerdenden yararlanabilirsiniz. Kursiyerler ders dışındaki zamanlarda etüd yapmak için merkezimizdeki enstrümanları ücretsiz olarak kullanabilirler.
BURAK SANCAR SANAT MERKEZİ OLARAK EĞİTİMLERİMİZDE DÜNYACA KABUL GÖRMÜŞ AKADEMİK KAYNAKLARI KULLANIRIZ.
Birçok alanda olduğu gibi müzik eğitiminde de kullanılan kaynakların seçimi son derece önemlidir. Merkezimizde her branş için titizlikle seçilmiş Keman için Shinichi Suzuki Keman Okulu, Piyano için Denes Agay Learning to Piano, Klasik Gitar için Eythor Thorlakkson'un kitapları gibi orjinal eğitim materyalleri kullanılır. Ayrıca eğitmenlerimiz tarafından düzenlenmiş eserler, öğrencilerin seviyelerine göre derslerde kullanılır.
KONSER, TİYATRO, SERGİ, FESTİVAL, DANS GÖSTERİLERİ GİBİ ETKİNLİKLERİ TAKİP EDEREK SİZLERİ BİLGİLENDİRİRİZ.
Ankara'daki Tiyaro'dan Opera'ya, Opera'dan, Resim Sergisi'ne kadar birçok alandaki Kültür ve Sanat etkinliklerini bizimle takip edebilir, e-posta aboneliği ile de düzenli olarak bilgilendirme alabilirsiniz. Özellikle küçük yaş grubunuzdaki çocuklarınız için Ankara Çocuk Sanat Tiyatrosu ve Tiyatro Avangard temsillerini de sanat merkezimize özel indirimler ile izleyebilirsiniz.
.....
info@bssanat.com